POSUVNÉ BRÁNY - pohony vrat a bran
www.pohonservis.cz www.pohonservis.sk www.pohonservis.eu
POHONY PRO GARÁŽOVÁ VRATA, BRÁNY, ZÁVORY, DOPLŇKY

AKCE

Pohony křídlových bran - přímočaré

Pohony křídlových bran - podzemní

Pohony křídlových bran - ramenové

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Pohony posuvných bran

POSUVNÉ BRÁNY

Montážní příslušenství

Pohony garážových vrat

Pohony skládacích vrat

GARÁŽOVÁ VRATA

Pohony oken

Závory

Výsuvné sloupy

Dálkové ovládání

Dálkové vysílače jiných výrobců

Řídící elektroniky

Bezpečnostní prvky

Ovládací prvky

Samonosné systémy

Zavěšené systémy

Kování křídlových bran

Kování posuvných bran

BAZAR

 

FOTOGALERIE

www.u4g.cz
Platba kartou
Slevy
www.u4g.cz
DPD
www.toptrans.cz
Česká pošta

VÍCE NA NAŠICH NOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH www.u4g.cz
ZÁRUKA 30 MĚSÍCŮ POUZE U NÁS!

POSUVNÉ BRÁNY

počet produktů: 10 / stránek: 1


Posuvná samonosná brána pojezdová vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také se základnou pro snadné usazení. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a veškerého příslušenství. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.  Posuvná samonosná brána pojezdová vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také se základnou pro snadné usazení. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a veškerého příslušenství. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RSB-2022  
 
kód: RSBcena bez DPH: 19 360 Kč (s DPH: 23 426 Kč)

KOMPLET posuvná samonosná brána vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.  KOMPLET posuvná samonosná brána vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - SB-2022  
 
kód: SBcena bez DPH: 26 440 Kč (s DPH: 31 992 Kč)

Posuvná samonosná brána pojezdová, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků, horního vedení a dojezdové kapsy spodní i horní vč. držáků. Bez vodícího a dojezdového sloupku.  Posuvná samonosná brána pojezdová, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků, horního vedení a dojezdové kapsy spodní i horní vč. držáků. Bez vodícího a dojezdového sloupku.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RSBA-2022  
 
kód: RSBAcena bez DPH: 16 200 Kč (s DPH: 19 602 Kč)

KOMPLET posuvná samonosná brána bez dojezdového a vodícího sloupku na DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.    KOMPLET posuvná samonosná brána bez dojezdového a vodícího sloupku na DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - SBA-2022  
 
kód: SBAcena bez DPH: 23 280 Kč (s DPH: 28 169 Kč)

Posuvná brána pojezdová na kolejnici vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Kolejnice vč. vodících kol a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.  Posuvná brána pojezdová na kolejnici vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Kolejnice vč. vodících kol a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RBA-2022  
 
kód: RBAcena bez DPH: 13 665 Kč (s DPH: 16 535 Kč)

KOMPLET posuvná brána na kolejnici vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Kolejnice vč.vodících kol a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.  KOMPLET posuvná brána na kolejnici vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Kolejnice vč.vodících kol a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - BA-2022  
 
kód: BAcena bez DPH: 21 380 Kč (s DPH: 25 870 Kč)

Teleskopická posuvná brána kolejnicová. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Vodící kola a kolejnice vč. veškerého příslušenství. Stavebnice.  Teleskopická posuvná brána kolejnicová. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Vodící kola a kolejnice vč. veškerého příslušenství. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - TK-2022  
 
kód: TKcena bez DPH: 32 510 Kč (s DPH: 39 337 Kč)

KOMPLET teleskopická posuvná brána kolejnicová vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Sestava automatického pohonu PULS, převodů a veškerého příslušenství. Stavebnice.  akce KOMPLET teleskopická posuvná brána kolejnicová vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Sestava automatického pohonu PULS, převodů a veškerého příslušenství. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - TPK-2022  
 
kód: TPKcena bez DPH: 50 350 Kč (s DPH: 60 924 Kč)

KOMPLET teleskopická posuvná SAMONOSNÁ brána vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Sestava automatického pohonu PULS, převodů a veškerého příslušenství. Stavebnice.  KOMPLET teleskopická posuvná SAMONOSNÁ brána vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Sestava automatického pohonu PULS, převodů a veškerého příslušenství. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
 
 
kód: TLScena bez DPH: 55 930 Kč (s DPH: 67 675 Kč)

Posuvné, samonosné, brány v provedení NEREZ, jeklové profily, vč. nebo bez dodatečné výplně, vč. nerez vodící kola, samonosný systém aj.. Možnost osazení automatickými pohony.  Posuvné, samonosné, brány v provedení NEREZ, jeklové profily, vč. nebo bez dodatečné výplně, vč. nerez vodící kola, samonosný systém aj.. Možnost osazení automatickými pohony.
poznámka: Ceny již od:
prospekt:prospekt - B-INOX  
 
kód: B-INOXcena bez DPH: 69 900 Kč (s DPH: 84 579 Kč)Pozn.: Označení "český výrobek" znamená, že tyto produkty (např. MAX 700, VPA, EPA, RJ 100, RJ 44, RJ 64, GX, RX, TX, GSM, RS 12… aj ...), popř. součásti setu, jsou vyrobeny v České republice.

POHON SERVIS s.r.o. | Vinohradská 76 618 00 BRNO - Černovice | tel./fax: +420 546 411 570 | e-mail: pohonservis@pohonservis.cz

TOPlist