www.pohonservis.cz www.pohonservis.sk www.pohonservis.eu
POHONY PRO GARÁŽOVÁ VRATA, BRÁNY, ZÁVORY, DOPLŇKY

AKCE

Pohony křídlových bran - přímočaré

Pohony křídlových bran - podzemní

Pohony křídlových bran - ramenové

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Pohony posuvných bran

POSUVNÉ BRÁNY

Montážní příslušenství

Pohony garážových vrat

Pohony skládacích vrat

GARÁŽOVÁ VRATA

Pohony oken

Závory

Výsuvné sloupy

Dálkové ovládání

Dálkové vysílače jiných výrobců

Řídící elektroniky

Bezpečnostní prvky

Ovládací prvky

Samonosné systémy

Zavěšené systémy

Kování křídlových bran

Kování posuvných bran

BAZAR

 

FOTOGALERIE

www.u4g.cz
Platba kartou
Slevy
www.u4g.cz
DPD
www.toptrans.cz
Česká pošta

Naše firma

 

   Naše firma se zaměřuje na výrobu vjezdových, ovládacích a bezpečnostních systémů. Nabízíme ČESKÉ PRODUKTY jimiž jsou např. pohony garážových vrat, řídící elektroniky, systémy dálkového ovládání, fotobuňky a jiné. Kompletujeme sestavy pohonů s našimi produkty, především s analogovými řídícími elektronikami, které jsou jednoduché pro instalaci vč. nastavení a jsou opravitelné.

 

   Jsme také výhradním dovozcem produktů GiBiDi spa pro ČR. Při výrobě a výběru produktů jsme zvolili kvalitu s ohledem na výhodnou cenu jak pro montážní firmy, tak pro uživatelské zákazníky. Velký výběr zvýhodněných sad umožní nákup toho, co opravdu potřebujete. Kvalita pro nás také znamená pružný servis a zásoby náhradních dílů. Máme dlouholeté zkušenosti a snažíme se je využít pro to, abychom mohli představit nový směr v oboru automatizace vjezdových systémů.

 

   Vyřešili jsme rovnici mezi cenou a kvalitou tak, že i ty nejlevnější produkty vynikají dlouhou životností. Velkoobchodní činnost nespočívá jen v systémech zvýhodněných slev, které jsou u nás samozřejmostí, ale hlavně v okamžité technické podpoře, obchodním zázemí a rychlé distribuci vč. servisu po celé ČR.

 

   Veškeré zboží máme skladem. Sídlíme v Brně, ale rádi Vás navštívíme v místě sídla Vaší firmy. Pevně věříme, že Vám naše systémy ulehčí život svým bezproblémovým provozem.

 

Ceny zboží jsou uváděny bez DPH.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Petr Peško, pesko@pohonservis.cz

 

prodejna

POHON SERVIS s.r.o. | Vinohradská 76 618 00 BRNO - Černovice | tel./fax: +420 546 411 570 | e-mail: pohonservis@pohonservis.cz

TOPlist