www.pohonservis.cz www.pohonservis.sk www.pohonservis.eu
POHONY PRO GARÁŽOVÁ VRATA, BRÁNY, ZÁVORY, DOPLŇKY

AKCE 2018

Pohony křídlových bran - přímočaré

Pohony křídlových bran - podzemní

Pohony křídlových bran - ramenové

Pohony posuvných bran

Montážní příslušenství

Vjezdové brány

Pohony garážových vrat

Pohony skládacích vrat

Garážová vrata

Pohony oken

Motorky pohonů

Závory

Výsuvné sloupy

Dálkové ovládání

Dálkové vysílače jiných výrobců

Řídící elektroniky

Bezpečnostní prvky

Ovládací prvky

Samonosné systémy

Zavěšené systémy

Kování bran a vrat

BAZAR

 
 

VRATA - BRÁNY

FOTOGALERIE

www.u4g.cz
DPD
DPD

VYŘEŠILI JSME ROVNICI MEZI CENOU A KVALITOU
ZÁRUKA 30 MĚSÍCŮ POUZE U NÁS!

Vjezdové brány

počet produktů: 10 / stránek: 1


Vstupní branka, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také s nosnými sloupy vč. regulovatelných pantů. Zámek vč. vložky.  Vstupní branka, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také s nosnými sloupy vč. regulovatelných pantů. Zámek vč. vložky.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RA  
 
kód: RAcena bez DPH: 4 300 Kč (s DPH: 5 203 Kč)

Dvoukřídlá otočná brána, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také s nosnými sloupy vč. regulovatelných pantů. Spodní doraz bez zámku. Možnost osazení automatickými pohony. Osazení možné svépomocí.  Dvoukřídlá otočná brána, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také s nosnými sloupy vč. regulovatelných pantů. Spodní doraz bez zámku. Možnost osazení automatickými pohony. Osazení možné svépomocí.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RKB  
 
kód: RKBcena bez DPH: 8 800 Kč (s DPH: 10 648 Kč)

KOMPLET dvoukřídlá brána vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Zemní doraz. Sestava automatických pohonů WING 230 vč.veškerého příslušenství. Stavebnice.  KOMPLET dvoukřídlá brána vč. AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil vč. SLOUPKŮ, pro vlastní dodatečnou výplň. Zemní doraz. Sestava automatických pohonů WING 230 vč.veškerého příslušenství. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - KBS  
 
kód: KBScena bez DPH: 17 900 Kč (s DPH: 21 659 Kč)

KOMPLET dvoukřídlá brána na D.O. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Kotvení přímé vč. regulovatelných pantů, spodní zemní doraz. Sestava automatických pohonů WING 230 vč.veškerého příslušenství. Stavebnice.  akce KOMPLET dvoukřídlá brána na D.O. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Kotvení přímé vč. regulovatelných pantů, spodní zemní doraz. Sestava automatických pohonů WING 230 vč.veškerého příslušenství. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - KB  
 
kód: KBcena bez DPH: 16 900 Kč (s DPH: 20 449 Kč)

Posuvná samonosná brána pojezdová vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také se základnou pro snadné usazení. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a veškerého příslušenství. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.  Posuvná samonosná brána pojezdová vč. sloupků, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň, varianta bez a také se základnou pro snadné usazení. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a veškerého příslušenství. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RSB  
 
kód: RSBcena bez DPH: 14 300 Kč (s DPH: 17 303 Kč)

KOMPLET posuvná samonosná brána vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS MAT. Stavebnice.  akce KOMPLET posuvná samonosná brána vč. sloupků a AUTOMATIZACE. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. VODÍCÍ A DOJEZDOVÝ SLOUPEK. Sestava automatického pohonu PULS MAT. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - SB  
 
kód: SBcena bez DPH: 19 900 Kč (s DPH: 24 079 Kč)

Posuvná samonosná brána pojezdová, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků, horního vedení a dojezdové kapsy spodní i horní vč. držáků. Bez vodícího a dojezdového sloupku.  Posuvná samonosná brána pojezdová, jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní dodatečnou výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků, horního vedení a dojezdové kapsy spodní i horní vč. držáků. Bez vodícího a dojezdového sloupku.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - RSBA  
 
kód: RSBAcena bez DPH: 11 900 Kč (s DPH: 14 399 Kč)

KOMPLET posuvná samonosná brána bez dojezdového a vodícího sloupku na DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. Sestava automatického pohonu PULS MAT. Stavebnice.    KOMPLET posuvná samonosná brána bez dojezdového a vodícího sloupku na DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ. Jeklový pozinkovaný profil, pro vlastní výplň. Nosný profil vč.ložiskových vozíků a příslušenství kování. Sestava automatického pohonu PULS MAT. Stavebnice.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - SBA  
 
kód: SBAcena bez DPH: 17 900 Kč (s DPH: 21 659 Kč)

Dvoukřídlá brána, trubkový pozinkovaný profil vč. barevného provedení, výplň pletivo, nosné sloupky s kloubovými regulovatelnými závěsy. Oka pro visací zámek.  Dvoukřídlá brána, trubkový pozinkovaný profil vč. barevného provedení, výplň pletivo, nosné sloupky s kloubovými regulovatelnými závěsy. Oka pro visací zámek.
český výrobek 
poznámka: Ceny již od:
 
 
kód: IDKBcena bez DPH: 3 990 Kč (s DPH: 4 828 Kč)

Vstupní branka, trubkový pozinkovaný profil vč. barevného provedení, výplň pletivo, nosné sloupky s kloubovými regulovatelnými závěsy. Zámek vč. vložky a kování.  Vstupní branka, trubkový pozinkovaný profil vč. barevného provedení, výplň pletivo, nosné sloupky s kloubovými regulovatelnými závěsy. Zámek vč. vložky a kování.
český výrobek 
poznámka: Technické detaily vč. cen viz. prospekt. Ceny již od:
prospekt:prospekt - IDA  
 
kód: IDAcena bez DPH: 2 330 Kč (s DPH: 2 819 Kč)Pozn.: Označení "český výrobek" znamená, že tyto produkty (např. MAX 700, RS 11, RJ 10, RJ 24, RX… aj ...), popř. součásti setu (např. RJ 14, RX DPS, TX 4k, RS 11, SP LED - v sestavě "ST 3E") jsou vyrobeny v České republice.
POHON SERVIS s.r.o. | Vinohradská 76 618 00 BRNO - Černovice | tel./fax: +420 546 411 570 | e-mail: pohonservis@pohonservis.cz

TOPlist